Przeglądarka z której korzystasz nie jest wspierana przez System. Więcej informacji

Widzisz ten komunikat, ponieważ Platforma zakupowa może wyświetlać się nieprawidłowo pod Twoją wersją przeglądarki internetowej

Zachęcamy do zainstalowania najnowszej wersji rekomendowanej przez nas przeglądarki. Kliknij przycisk "Rozumiem" poniżej, aby zignorować komunikat i kontynuować.

Rozumiem

Witamy na Platformie Zakupowej GPP Sp. z o.o.

Platforma Zakupowa GPP Sp. z o.o. jest aplikacją wspierającą procesy zakupowe podmiotów odsługiwanych przez Grupę Zakupową GPP. W ramach poszczególnych modułów platformy użytkownicy otrzymują specjalistyczne narzędzia do zarządzania wybranymi elementami procesu zakupowego.

Moduł Planowania Zakupów wspiera prowadzenie prac planistycznych w zakresie zakupów na różnych szczeblach struktury organizacyjnej.

W module Wyboru Dostawców możliwe jest prowadzenie projektów zakupowych, których celem jest zawarcie umów z dostawcami.

Moduł Zarządzania Umowami pozwala na rejestrację i zarządzanie umowami zakupowymi i sprzedażowymi.

Moduł Zakupów Operacyjnych umożliwia obsługę zapotrzebowań zgłaszanych wewnątrz organizacji oraz generowanie zamówień bezpośrednio do dostawców.

Informacje o dostawcach, gromadzone na różnych etapach procesu zakupowego, zarządzane są za pomocą Bazy Dostawców.

Klucz tooltipa:

# PL:

pickcategorysearchnoaction

Wybierz kategorię

  Numer Nazwa

Przeglądarka, z której aktualnie Państwo korzystają, nie jest wspierana. Korzystanie z przeglądarki w czasie aukcji mogłoby spowodować problemy przy składaniu ofert oraz wyświetlaniu zawartości aukcji. Prosimy o skorzystanie z dedykowanych przeglądarek:

Na obecnie uruchominej przeglądarce nie można otworzyć konsoli aukcyjnej